Esmaspäev, 29. detsember 2014

Mõned heegeldamised

Suvest nii kaua möödas ja blogi  unarusse jäänud, käsitöö jaoks ka kuidagi vähe aega. Kõik mis tehtud on siiski pildile ka püütud.Teinud olen mõned amigurumi mänguasjad ja  hetkel mu lemmik lõng  nende tegemisel on Cotton Time, heegelnõel selleks nr 3.

See beebinukk sai  Robin endale ning tegin veel teisegi venna pojale, samuti on seda võimalik tellida läbi minu  Etsy shop .
See mõmmi on tellitud ja rändas  üle ookeani Ameerikasse. Mind aga tabas ebameeldiv üllatus ,sest algselt kasutuses olnud  beezi lõnga enam ei toodeta ning pean selle nüüd asendama millegi sarnasega. Selle mõmmi sain veel vanadest varudest tehtud.
See päkapikk oli mul mitu aega  mõtetes, tegin ta siis täitsa nii kuidas  tuli ja meeldis. Just selline kellel müts silmade peale vajunud. Jalgade ja käte otstes puupärlid. Ka seda päkapikku on võimalik tellida Etsy poest.Selles postituses piirdun hetkel nende asjadega, muidu läheb väga pikaks ja segaseks postitus. Püüan oma teisedgi asjad siia järgemööda üles panna. Seniks aga kaunist aastavahetust!!!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar