reede, 16. oktoober 2015

Vaikus käsitöö vallas

Tõsine vaikus on siin olnud ja ega ma polegi  väga palju teinud käsitööd, alates märtsist.....suvel tegin öökulli patju  aga  rohkemat polegi. Kogu minu vaba aeg on  ikka pere, kodu ja aiaga veedetud. Suvi läbi  nelja poissi kanseldada  pole niisama :) Suurt tuhinat ei tulnud nagu peale ka. Näitan siiski siin  kevadel tehtud  sõrmedeta kindad ära mis  alpaca ja mohääri/siidi segusest lõngast tehtud. Väga mõnusad ja pehmed said, muster  pärist kusagilt raamatust, peast ei mäletagi enam.
Laste toas tegime kevadel remondi ning sinna õmblesin kardina, pilvepadja ja öökulli padja, mõned on tellimuse peale  tehtud kullikad.
Hetkel on mu käsitöö soolikas tagasi tulnud ja varrastel on  üks kampsun  mille tegemist alustasin ka juba vist  talvel  või millalgi....täpselt ei mäletagi enam....vaja oleks hirmsasti teha  õhukesed villased sokid pisikestele,  palli peaksin tegema kõige väiksemale, tal on tohutu palli  armastus kõik mis veeravad  on pallid. Aaaa ja öökulli patju pean veel tegema ühe jänku pean heegeldama.....tegemist  jagub.

2 kommentaari: